Metal Konstrüksiyon

 

Çelik Konstrüksiyon

 

GEFA Teknik olarak biz işyerleriniz, evleriniz ve çiftlikleriniz gibi tüm alanlarınız için özel tasarım çelik konstrüksiyonlar dizayn ediyoruz. Üretimi yapılacak olan çelik konstrüksiyon bilgisayarlı ortamda en ufak ayrıntılarına kadar tasarlanır, matematiksel işlemler ile taşıyabileceği yük dağılımları ve mühendislik hesapları yapılarak, montaj aşamasında ve sonrasına yaşanabilecek sorunlar ortadan kalkar.

 

Çelik yapılar, betonerme yapılara göre daha hafif, daha dayanıklı ve daha düşük maliyetlidir. Çelik konstrüksiyon yapılar genelde deprem bölgesi olarak kabul edilen yerlerde tercih edilir. Bunun yanı sıra prefabrik yapılar, işyerleri, fabrika bölümleri, küçük işletmeler ve çeşitli atölyelerin kurulum esnasında son derece kolay montaj edilebilir, hızlı, güvenli ve geri dönüştürülebilir yapısı sayesinde kullanımı son derece yaygındır.

 

Makina Şasesi İmalatı

 

Makinalarınızın şase yada gövde aksamlarını, mevcut projelerinize uygun olarak yada talebinize göre konusunda uzman ekibimizin tasarımlarına göre teknolojik ekipman ve makinalar ile hassas şekilde üretiyoruz. Lazer kesim, Abkant büküm, kıvrım, kaynak, boya ve etiketlendirme gibi tüm işlemleri işletmemizde yapılmaktadır. GEFA Teknik olarak önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetidir. Deneyimli teknik personelimiz her türlü makine şase ve gövde imalatı konusunda sizlere yardımcı olmak için hazır.

 

Ağır ve Hafif Raf Sistemleri

 

    

İhtiyaç duyduğunuz yükseklik, genişlik ve yük taşıma kapasitesine göre özel raf dizayn ediyoruz. Tasarımlarımızda rafta bulunan tüm ürünlere kolay erişilebilir olmasına dikkat ediyoruz. Raflarımızı kullanım yerine ve işlevine göre paslanmaz çelikten, galvanizli metalden, boyalı profilden yada alüminyum profilden üretiyoruz.

 

Endüstriyel yada Dekoratif tüm raf ihtiyaçlarınızda alana göre tasarım yaparak, anahtar teslimi ve güvenilir şekilde çözüm sunuyoruz. Deponuz için en uygun raf sistemleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Paslanmaz Metal Su Deposu ve Yakıt Tankı İmalatı

 

“GEFA Teknik” olarak uzun seneler edindiğimiz tecrübeler ve tecrübeli ekibimiz ile 200 litreden 10.000 litreye kadar su, süt, zeytinyağı, kimyasal madde ve yakıt gibi tüm sıvıların depolanması ve nakledilmesi için alternatif çözümler sunuyoruz.

Talebinize göre yatay ya da dikey olarak istenilen ebat ve şekillerde istediğiniz kapasitelerde 304, 316 Kalite Paslanmaz çelikten, Siyah sactan yada galvanizli sactan üretim yapıyoruz.

Deponun konumlandırılacağı alanın hazırlığı için ön projelendirme GEFA Teknik tarafından yapılmaktadır.

 

Üretimlerimizde özel taleplerinize göre temizlik menholleri, gözetleme delikleri, tahliye çıkışları, hidrofor bağlantıları, seviye göstergeleri, degazör çıkışları, hava difüzörleri gibi opsiyonlar ilave edilebilir.

 

  • Paslanmaz Su Deposu
  • Paslanmaz Süt Deposu
  • Yakıt Tankı
  • Kimyasal Madde Taşıma Tankı

 

Kiosk, Dokunmatik Panel Üretimi

 

      

 

Tüm Kiosk, dokunmatik panel ünitelerinizi talep ettiğiniz ölçülerde ve tasarımda üretiyoruz. Her türlü Kiosk, dokunmatik panel ve Elektrik panosu gibi ihtiyaçlarınızda sizin tasarımlarınıza göre üretim yapabilir yada taleplerinize göre dizayn edebiliriz. Ürettiğimiz Kiosk, dokunmatik panelleri ve Elektrik panolarını konsepte uygun olarak isteğe göre renklendirebiliyoruz.

 

Korozyona karşı dayanıklı olması gereken alanlarda özel olarak 304, 316 kalite paslanmaz çelikten ve Galvanizli sactan üretim yapıyoruz.

 

Butonlu sıramatik Sistemler

  • Dokunmatik sıramatik sistemleri
  • Kiosk Kapı ve Banko göstergeleri
  • Klavyeli Kiosk dokunmatik paneller
  • Bilgilendirme Kiosk, dokunmatik paneller